Forum Elisha
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliance Elisha

2 posters

Goto down

Aliance Elisha Empty Aliance Elisha

Příspěvek  Akirek Wed Aug 13, 2008 6:18 pm

Tato aliance, později přejmenovaná na R.U.M. byla založena s úmyslem vzájemné spolupráce a dosažení co nejlepších pozic v sedmém vesmíru. Smile

Chtěl bych případné hosty upozornit, že zde si toho moc přečístt nemužete, bez registrace a následné aktivace není možný přístup na toto forum, vyjma této sekce.
Do naší ali již nikoho nepřijímáme, máme plný stav a tak to myslím i zustane. Laughing

Zdraví vás Gumový letadlo
Akirek
Akirek
Velky Transporter
Velky Transporter

Male Poeet p?íspivku : 74
Age : 33
Aliance : R.U.M.
Vesmír : 7,8
Registration date : 13. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Aliance Elisha Empty Re: Aliance Elisha

Příspěvek  Papa Smerf Sun Aug 17, 2008 7:53 pm



Náš příbeh začal už před mnoha tisíci lety, kdy se Frydex s Gumovým letadlem ještě plavili po planete jmenem Země. Mnohe dny trávili na mořích a loupili. Jednoho dne jsme narazili na jeden příběh, který se plavil po moři byl to příběh mého pradědy s jeho poslední vulí, tento příběh dostal od svého dědy a předával z generace na generaci až se dostal k nám. Byl to příběh tajemství a záhad pirátů kteří postaletí vladli mořím. Je to jediný příběh, který se z naší minulosti zachoval. Když se naše planeta blížila ke skáze přečetl jsem si tento starý příběh a zavedl nás na ostrov nasich předků. Bylo to místo kde schovávali své poklady. Našli jsme zde podivný stroj a podle přání mého pradědy jsme čekali 3dny a 3 noci jestli se ještě někdo z našich bratrů nevrátí, ale nikdo další již nepřišel. Tak jsme nasedli do podivného stroje, který nás zavedl na tyto opustená mista. Od té doby ja, Frydex a Gumove letadlo brázdíme vesmírem a snažíme se najit někoho, kdo bojoval po boku našich předků a bude opět bojovat a ctít tradice s námi.

Gumové letadlo a Frydex jsou synové smrti a proto zde na památku McBogymu dávám jeho příběh, čtěte pomalu, je to historie aliance SMRT.

Jsem ze starého pirátského rodu, kde se muži na moři plavili. Ženy zase na pevnině čekaly, aby se o nás postaraly, když jsme se domů po cestě vrátili. Můj rod pochází z planety, která je už dávno minulostí. Jmenovala se ZEMĚ a dnes už ji nikdo nepamatuje. Bývala obydlena převážně námi lidmi a zvěří. Dnes už se ani neví jak, kdy a hlavně proč Země zanikla.

Já mám však alespoň zachovalé listy z rodokmene a pár deníku mých předků, předávaných z otce na syna, generace na generaci, kde je můj pra pra pra ... pradědeček. Byl jedenáctiletý sirotek, žijící na ulici. Tento kapsář a drobný zlodějíček narazil na kapitána Blecka a pokusil se mu ukrást hodinky. I přesto se kapitánovi zalíbil a přijal ho do své posádky na loď. Ne ledajakou, ale na loď pirátskou. Děda byl nadšen životem mořských rebelů a nešel si mezi nimi své zázemí, rodinu. Dokonce se ho ujal sám Blafl a učil ho jak být správný pirát. Jak, koho a kde loupit a s tou pravou grácií získat co nejvíce zlata, rumu či dobrého vína. Blafl byl sice rebel, na kterého byla v mnoha zemích vypsána odměna, ale byl to v jádru dobrý člověk jenž však od narození dýchal jako pirát. Je to generace obávaných, nevypočitatelných mořských vlků, podle zákona vyvrhelů společnosti, kteří sice loupili co se dalo, ale ne však za každou cenu.

Nebrat těm co nemají, tj. jediná smlouva co kpt. Black vymyslel a sám se sebou uzavřel. Mezi piráty bylo vydáno plno smluv a úmluv. A ať už byly psané či nepsané oni se jimi neřídili. Cestu mořského vlka si vybrali hlavně kvůli pocitu svobody: Být sám sobě pánem a nepodřizovat se pravidlům.

Takový to byl pirát, kapitán Black. Můj děd převzal jeho způsoby, taktiky. Stal se kapitánem jeho lodi. A postavení kapitána a Blackovy pirátské způsoby předával dál svým synům až došly ke mně do daleké budoucnosti.

Na svých toulkách galaxiemi nepotkáte žádnou planetu Zemi a ani žádné dřevěné lodě s pirátskou vlajkou se zkříženými hnátami. Potkáte mne, který dědictví svého děda převzal se vším všudy.
Potkáte nás, jenž neuznáváme žádné smlouvy a všichni jsme si svými vlastními pány, porotou a soudci.

Místo na moři putujeme ve svém vesmírném korábu a drancujeme a loupíme, ale neděláme hlouposti.

SME PROSTE PIRÁTI.!!
Papa Smerf
Papa Smerf
Recyklator
Recyklator

Poeet p?íspivku : 178
Aliance : R.U.M.
Registration date : 13. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru